İmplant Cerrahisi

Diş eksikliklerinin ortadan kaldırılmasının en sağlıklı ve estetik yöntemi olarak bilinen “implant”; eksik dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalardan oluşan, yapay diş kökleridir.

İmplant tedavisi, uzun ömürlü ve yaşam boyu kullanılabilen bu yapay köklerin üzerine protezler yerleştirilerek uygulanır.

İmplant Uygulama Süresi

İmplant uygulamasında tedavi süresi, kullanılacak olan cerrahi tekniğe göre değişiklik gösterir. Klasik yöntemle yapılan implant uygulamasında diş eti dokusu açılır, implant kavitesi hazırlanır, implant yerleştirilir ve diş eti dokusu tekrar dikilir. Tek bir implant uygulaması, bu yöntemle yaklaşık 30 dakika sürer.

Ancak yeni yeni kullanılmaya başlanan kapalı cerrahi teknik, dikişsiz implant operasyonu veya “Guide” tekniği denilen yöntemlerle diş eti dokusunun açılmasına gerek kalmadan, tek bir implant uygulaması birkaç dakika içerisinde tamamlanabilir.

DÜNYANIN TERCİH ETTİĞİ İMPLANT MARKALARI PLATİNUM DİŞ’DE!

Platinum Diş olarak hastalarımızın ağız ve diş sağlığını önemsiyor onlara en uygun ve en iyi implantları tercih ediyoruz.

icx implant

İMPLANT

FİYAT€

İMPLANT

FİYAT€

İMPLANT

FİYAT€