Platinum Diş, estetik diş hekimliği ve diş protezleri başta olmak üzere, bütün branşlarda alanlarında uzman ve deneyimli hekimleri ile hastalarına tedavi hizmetleri sunmaktadır. Bizim tutkumuz, ağız ve diş sağlığını koruyup tedavi ederken en ileri teknolojiyi kullanmak ve uluslararası standartlarda butik klinik hizmeti sunmaktır.

Mutlu ekibimiz ile hastalarımıza hizmetlerimizde samimi, güleryüzlü, dürüst davranıyoruz. Sizi dinliyoruz ve sizin için işimizi iyi yapıyoruz. Kliğinimizde Gülüş Dizaynı, İmplant Cerrahisi, Lazer Beyazlatma, Ortodonti, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Lamine Veneers, Zirkonyum Kaplama, Porselen Kaplama, Estetik Dolgu mevcut olup, ağız ve diş sağlığı konusunda karşılaşılabilecek bütün problemlere çözüm üretebilmekteyiz.

Hekimlerimiz ve Değerlerimiz

Bizler, konusunda uzman, iyi diş hekimleriyiz. Kliniğimiz, bizim için ve hastalarımız için güvenli ve huzurlu bir aile ortamıdır. Hastalarımızı tedavi ederken kendimizi onların yerine koyarak düşünürüz. Hastalarımıza hem mükemmel bir tedavi sunmak hem de bunu mümkün olan en kısa zamanda ve en az maliyetle gerçekleştirmek isteriz.